| noname_1116 a întrebat:

La sfarsitul unei zile, cand incep sa ma gandesc ce am facut toata ziua, incep sa ma intristez cu gandul ca am avut de facut ceva dar niciodata nu stiu ce e, ma simt ca si cum niciodata nu am stiut dar tot timpul e ceva... e ca si cum nu am facut nimic toata ziua si cu cat ziua a fost mai frumoasa la sfarsit o strica acel CEVA. Am eu vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ia fa matale o meditatie si spune niste rugaciuni in seara asta! Incearca asta: http://www.chopra.com/library/med2

mira
| mira a răspuns:

Fa-ti o agenda, noteaza toate activitatile pe care vrei sa le desfasori intr-o zi, consulta-ti din cand in cand agenda si urmareste seara ce n-ai indeplinit.Regretul despre care vorbesti poate fi o aspiratie mai ascunsa, o asteptare, un vis nerealist poate.

| carla999 a răspuns:

Nu cred si mie mi s-a mai intamplat