| Takenodaysoff a întrebat:

Laptele din comert are sare? ( Zuzu 1, 5 grasime semidegresat mai exact ) Urmez un tratament ce nu imi permite sa mananc nici un gram de sare si nu am avut timp sa cumpar natural de la dozator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pestisorulauriu a răspuns:

Eu nu am cumparat niciodata cu sare... Au obligatia ca, orice baga in el sa apara pe cutie deci, inainte sa cumperi citeste ingredient/compozitie etc.