| ItalianoVero a întrebat:

Lasand la o parte numele...as dori sa va intreb ceva, desi as cam dori raspunsuri normale, si sa raspunda doar cei care au patit sau sunt foarte bine informati.
Deci, este vorba despre partea genitala la baieti happy Penisul happy
De cateva zile au aparut niste pete rosii si pot spune chiar bubite pe pielea penisului( pe dinauntru ) si pe cap, dar doar pe partea stanga in jos.Precizez ca aceste rosioare provoaca si mancarime uneori chiar usturime ( dar foarte mica ).
As dori cateva sfaturi de la cei priceputi, si daca poate careva
sa dea un diagnostic la prima vedere cu tot cu un potential tratament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa ai o infectie cu candida sau o infectie venerica (blenoragie). Tratamentul este strict recomandat de deramtolog

| ItalianoVero explică (pentru Brigaela):

Am cautat pe internet simptomele si nu mi se potrivesc cu acea boala numita blenoragie.Multumesc.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la dermato-venerolog, ai contactat o boala venerica.