| AvalohAlyn a întrebat:

Lecitina are vreun efect? A luat cineva pentru memorie si concentrare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Lecitina este foarte buna pentru a pastra muschii in forma buna cat mai mult timp, pentru memorie, pentru slabit, pentru cei cu celulita! Are efect rapid si este foarte buna! Numai bine!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este eficienta, mai ales daca ai un creier exersat si o memorie care nu a fost lasata sa lancezeasca. Am luat eu cand invatam pentru facultate si m-a ajutat mult

| RAY a răspuns:

Practic este cofeina care te tine treaz atata tot

| RAY a răspuns:

Cat de credul esti man, tu chiar crezi ca Lecitina e un produs minune?

| Donsavas a răspuns:

Lecitina are efect chiar de la prima dozare, dacă îi lipsește corpului tău colina. Important este sa vezi schimbările pe termen lung și sa faci comparație cu perioadele în care nu ai luat lecitina.