| Bianca777 a întrebat:

Limfonul Hodkin poate aparea la copii sub 15 ani, a patit cineva, vreau sa stiu parerea cuiva care a mai trecut prin asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zuzaaaaa a răspuns:

Din cate știam, apare la cei cu vârste între 15 și 35 ani.
Citește aici pentru mai multe informații
http://m.sfatulmedicului.ro/Leucemii-si-limfoame/limfomul-hodgkin_5619