| ColorfulRainbow a întrebat:

M-am pus pe slabit prin sport si am redus putin din mancare.
Dar nu a iesit totul cum vroiam.
Acum am picioarele si fesele pline de vergeturi albe crying, nu mai pot... e vara si asa de aiurea ma simt.
ce sa ma fac? cu ce as putea atenua macar? sad
ajutati`ma va roooooooog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci probleme orice om face(cel mai des sunt intalnite la gravide), asa ca nu ai de ce sa te simti "nasol" si asa e intr-adevar bronzul ajuta dar mai mult ajuta daca ai lua niste Zinc care ajuta la stoparea lor.Succes!

| xyz119 a răspuns:

În primul rând, bronzul ajută la estomparea lor. Mai mult sfaturi găseşti aici. http://www.perfecte.ro/diet-health/uite-cum-poti-scapa-de-vergeturi.html