| anonim_4396 a întrebat:

M am ridicat din pat si am amețit atât de tare încât nu am mai vazut nimic in față si începusem sa zambesc, până acum mai ameteam dar nu atât de tare ce credeți ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Atunci când te ridici brusc e normal să amețești, nu e un lucru grav.

E un lucru grav, când amețești în aproape toate momentele, atunci clar e o problema și trebuie sa mergi la medic. Dar când amețești de 2 ori pe zi, din cauza ca te ridici brusc sau altă cauza nu e o problema.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai ridicat prea brusc. Cu zambetul este alta treaba.

| maratonymario a răspuns:

Am patit recent, am fost la vreo 3 doctori si m-au diagnosticat cu un inceput de anemie, dar nu aveam restul simptomelor. Fiind mai religios de fel, am decis sa merg la biserica si sa vorbesc cu popa. Acesta a zis ca simte un spirit negativ si neastamparat in adancul sufletului meu. Acestia mi-au propus sa imi faca o exorcizare privata. Vreau sa zic ca n-am mai patit dupa operatiune.