| anonim_4396 a întrebat:

M.am saturat! as vrea sa imi schimb metabolismul cumva.sa nu mai mananc dulce. de ce unii pot sa se bucure de o felie de tort de exemplu, tinand cont ca nu se pot ingrasa? as vrea si eu sa duc viata asta, sa ma bucur si eu de ea fara nici o problema ca m.as ingrasa. mi-am impus atatea reguli, mi-am scris pe biletele, dar nu pot, pur si simplu. si eu vreau sa imi impun regula asta deoarece vreau sa devin model. chiar nu mai exista nici o modalitate in afara de mediecamente si prostii? si scuzati ca imi scriu aici tot ce am pe suflet dar chiar nu mai am cu cine vorbi de asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Misca-te si o sa poti sa bagi cat vrei laughing

3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Poti incerca asta http://aloeveraforever.ro/cum-am-slabit-35kg, ajuta si sa iti mentii greutatea fara retineri de tot felul

| andrey910 a răspuns:

Am vazut pe net ca daca mananci la ore fixe (micul dejun, pranz si cina) ai un metabolism incet, adica te ingrasi. Eu am un metabolism foarte rapid...mananc cand imi este foame, nu am mancat nicio ata la ore fixe si orice as manca si oricat nu pun nici 1g de grasime.

| Rama89 a răspuns:

Daca esti tu in poza sa stii ca esti foarte frumoasa. Din pacate si eu ma chinui cu slabitul desi poate n-ar fi cazul ca si asa mi se spune ca-s prea slaba dar din pacate sunt mica de inaltime nu am decat 1.62 cm. Nu ar trebui sa ne batem atat capul cu slabitul, cine ne place ne place asa cum suntem. Dar tu ce inaltime si kg ai daca nu te superi ca te intreb?