| NevermindXEXEXD a întrebat:

M-am stricat rau la burta, ce pastile as putea sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Smecta! E cel mai bun! Sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Smecta + Saprosan.

| Castiel a răspuns:

Imodium daca nu tine saprosanu.

| AverageTitel a răspuns:

Da

| AndreiAndrei66 a răspuns:

Nu lua pastile, fă-ți un ceai de mentă sau inghite foarte puțin orez.