| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez celor care (si-)au facut operatie de corectie a septului nazal. Am nevoie de un raspuns. Ma intereseaza un singur lucru: dupa operatie nasul ramane umflat sau apar cumva vanatai? Daca da, cam in cat timp trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cam doua saptamani ai vanatai si nasul umflat tare. Nasul se dezumfla complet in aproximativ 6 saptamani.