| adryana_6040 a întrebat:

Ma adresez doar persoanelor care fac tratament cu Rebif Interferon-beta 1a ce reacti aveti de cand aveti acest tratament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adryana_6040 explică:

Si sotul meu are 29 de ani si face de 3 luni Rebif nu a avut niciun puseu si tot asa rare ori are dureri de cap si ameteli.Sotul tau pentru ce face rebif? Daca vrei sa vorbim mai multe intra pe adresa de mes alexcristian_dum

| cristina_8048 a răspuns:

Buna. sotul meu are 29 de ani si face rebif de 9 luni. nu a avut nici un puseu, rar stari de ameteala si dureri de cap, cand e obosit. deci, noi zicem ca ii e bine. la tine?