| Captive a întrebat:

Ma adresez strict femeilor/fetelor care folosesc.
Ce părere aveți despre anticoncepționalele belara?
Credeți ca fac o treaba buna, având in vedere ca se învârt in jurul a 50 lei/ Blister?
Sunteți mulțumite de efecte? (Având in vedere faptul ca li se mai spune și "Beauty pill")

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Eu le folosesc de 2 ani și sunt destul de mulțumită

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Sunt luate la recomandarea ginecologului?

| AnonimiiiiX8 a răspuns:

Eu nu folosesc această marcă de anticoncepționale, dar prietena mea le foloseşte şi ea e mulțumită.