| Fanky a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste diete eficiente? am 85 de kg si trebuie sa slabesc pana la banchet.Va rog help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pasha_2390 a răspuns:

Salut Fanky.Iti dau niste sfaturi uite
-Alearga
-Nu mananca intruna,mananca dimineata, ceva usor. Dupa amiaza o salata.Iar seara, daca vrei.Nu manca.Fa un sport, o sa slabesti cu siguranta.Nu lua pastile sau altceva.Pentru ca de la pastile o sa-ti fie rau.

4 răspunsuri:
| Jeny1 a răspuns:

În primul rând: cât vrei să slăbești? În al doilea rând:regulă de AUR, să mănânci dimineața foarte bine, la prânz mai puțin bine iar seara și mai puțin. Succes dar nu te stresa, cine te place, te va place și cu doar ceea ce vei reuși să slăbești până la banchet.Iar dacă ai să slăbești mult și repede, ai să pui la loc la fel de repede iar sănătatea ta va avea de suferit. Vorbesc din proprie experiență.

| miki_6623 a răspuns:

I-ati produse de la hertballyfe e un tratament cam 2 mil dar iti ajunge o luna si nu se vad vergeturi nimic si zlabesti foarte repede de la 110 acum are 90 si nu a facut infometare nimic. sunt foarte bune!

| animedrawy12 a răspuns:

Uita-te pe youtube.Sora mea avea 90 de kilograme iar acum are 65.Credema ca ajuta tot iar daca esti baiat vei face si,, pachetele"
Imi dai fundita? te roog. sper ca te-am ajutat