| ionutz_7222 a întrebat:

Ma doare an spate lanaga coloana an partea stanga de ce unde is rinichi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Si vara mea a avut aceeasi simptoma, o durea in stanga langa coloanahappy

Du'te la farmacie si cumpara unguentul "CLAFEN" (inainte se spunea diclofenachee hee Da'te seara in locul unde te doare, dimineata nu vei observa mare diferenta dar peste 1 zi, o sa vezi ca o sa-ti treacahappy si daca mai ai probleme de acestea iti recomand Clafenul, pentru ca este ffff bunhappy pentru. inflamati, dureri de spatehappy etc.

Sper ca te'am ajutat happy Ai incredewinking Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ai racit. Poti sa folosesti niste supozitoare Ketonal, iti ia durerea cu mana, sau daca vrei poti sa iei nolicin 1la 12 ore.Sau ciprofloxacina.

| doctoressa a răspuns:

Buna! Gasesti detalii despre durerea de cauza renala aici: http://www.i-medic.ro/boli/colica-renala
Ar fi bine sa mergi la medic in viitorul apropiat pentru un consult.

| Cosminovici18 a răspuns:

Du-te la medic.bafta! funda?

| Annd a răspuns:

Du-te la doctor, mai binehappy