| yyonika a întrebat:

Ma doare burta foarte rau si nu am facut-o cu prietenul meu si nu am menstruatie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stαcy a răspuns:

Ti-as recomanda sa consulti un medic gastroenterolog in cazul in care te doare frecvent stomacul, iar durerile se accentuează in timp si dureaza tot mai mult.

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cauze ar fi multe.pot fi dureri ca ar urma sa iti vina menstruatia, asta in cazul crampelor abdominale, daca e usturime poate fi o problema la stomac si in cazul asta ar trebui sa consulti un medic pentru tratament

| yyonika explică (pentru katy):

Ok mersi

| katy a răspuns (pentru yyonika):

N-ai pentru ce.multa sanatate!

| yyonika explică (pentru katy):

Mersi

| yyonika explică (pentru katy):

Mersi

| SmileyyXD a răspuns:

Poate fi din cauza mancarii. Daca tii dieta incearca sa nu o mai faci timp de o saptamana, iar daca nu iti trece durerea incearca o dieta mai usoara.Iar daca nu tii dieta incearca sa nu mananci asa multe uscaturi.Incearca ciorbe, supe.

| Azµre a răspuns:

Ai racit sau ai alta problema, du-te la medic!