| ParisHilton a întrebat:

Ma doare capul cand apas asa cand stau pe perete cu el ma doare bine ca apas eu da asa nu. Ma doare acolo in creștet +ma dor si ochii \ ma ustura + gâtul ma doare tare..am stat dezbracat am dat drumu si la aer conditionat dar putin + si inainte ma durea. Ce sa fie?
Astept raspunsuri. Acolo prin crestet nu in fața.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ma doare capul cand apas asa cand stau pe perete cu el"

nimic deosebit

"Astept raspunsuri. Acolo prin crestet nu in fața"

aici m-ai blocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur. "am stat dezbracat am dat drumu si la aer conditionat dar putin + si inainte ma durea"
Te-a prins curentul.

| ParisHilton explică (pentru anonim_4396):

Da, dar acolo in crestet + gâtul si ochii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ParisHilton):

Ochilor le e rusine sa te doara cand esti prins de curent?
Si despre gat posibil sa fi si racit.