| DraaaagooooS a întrebat:

Ma doare foarte rau burta nu pot sa dorm de durere de 1 saptamana...

Nu am fost la doctor pentru ca imi este frica...

Nu mai stiu ce sa fac ma doare ingrozitor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu toata frica ce o ai cred ca pana la urma tot trebuie sa mergi la doctor, nu lasa sa se agraveze.

| danielaxyz a răspuns:

Tinctura de galbenele e cea mai buna pentru probleme de stomac

| Rush a răspuns:

Salut, eu am ulcer din cauza asta, fiindca nu m-am dus la doctor la timp, dar asta depinde de ce te doare, daca te doare burta, adica intestinele, etc. sau stomacul, ca e o diferenta, eu de la stomac am avut niste dureri de ma dadeam cu capul de pereti, eu iti recomand sa te duci, fiindca nu iti face nimic, poate doar o injectie ceva(in mana nu in burta), dar daca nu te duci la timp s-ar putea sa te operezi, nu vreau sa te sperii dar grabestete la doctor

| Azµre a răspuns:

Du-te la medic, să facă o ecografie, poate fi vorba de foarte multe cauze. Printre care și ulcer.
Pentru moment poți lua omez să vezi dacă te lasă dar du-te la medic!

| DraaaagooooS explică:

Toate sunt raspunsuri foarte bune... si nu pot sa dau funda la nimeni pentru ca toti aveti raspunsuri bune ...scz

| Simona8807 a răspuns:

DU-TE LA DOCTOR IMEDIAT! Lasa frica la o parte si fugi!

| Simona8807 a răspuns:

Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.