| AnonimMM678 a întrebat:

Ma doare foarte tare dintii, am primit curent, la dintii din fata mi-a aparut pe ei asa pe margine ceva alb stiu ca incep sa se carieze, ma doare de mult timp luam ketorol si peste 10 minute imi trecea, insa astazi nu, ma doare si acum, de 3 ore incontinu, am luat si nurofen si ketorol si tot nu imi trece, ce sa fac sa scap de dureri, nu mai suport

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Justme111 a răspuns:

Du-te la dentist si rezolva-ti problemele dentare, fara frica.

| Elish090 a răspuns:

Du-te neaparat la dentist! Eu nu am mers la timp si acum regret enorm.

| RedTurtleeee a răspuns:

Du-te la dentist sau la medic.nu mai lua tu toate prostiile fara prescriptie de la medic