| Panteraa a întrebat:

Ma doare foarte tare sub ochiu drept imediat sub cearcan, langa osul acela sau chiar la os. Ce poate fi? Dimineata ma durea putin si nu am bagat de seama, dar pana acum s-a agravat tare si cand clipesc mai ales doare rau, nu pot sa explic durerea. Ce poate fi oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La os? Hmm, fă-ți un RMN să n-ai probleme!

| Holiday a răspuns:

Cel mai probabil iti apare un cos mai zdravan.

Răspuns utilizator avertizat
| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Este posibil sa te fi tras curentul

| Edy132006 a răspuns:

Este sigur conjuctivita.Acum cateva zile am avut si eu, nu esteceva grav, trebuie doar sa te duci la doctorul de familie sau la un doctor pentru ati da niste picaturi!