| BarbyBianca1967 a întrebat:

Ma doare in partea stanga sub coasta in fata,. Am fost la medici si mi-au dat diagnostice diferite ca de exemplu :nevralgie intercostala,stomacul,inflamatie, inflamatie la cartilagii etc. Mi-au facut radiografii si ecografii si au iesit bine. Ce credeti ca as putea sa fac? si ce credeti ca am aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alin4uuu a răspuns:

Buna Bianca cel mai bine mergi la un doctor specialist sa nu fie cumva ceva mai grav dar eu din ce stiu mai exact primul diagnostic ti se potriveste, daca durerile sunt constante mergi la un doctor sa iti dea un tratament ceva nu sta asa, sanatate!