| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in piept.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a deocheat cineva.

| GabiiHaș a răspuns:

Si pe mine ma doare in cot.de ce?
de intrebarea ta.
funda?

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

Nu mai tot comenta la intrebarile mele da ca nu ai ce sa faci uitete pe pereti asta merge pentru fraieri.Succeswinking

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi mdraga nu-s obligata sa fac ce vrei tu...

| BellaKiოNana a răspuns:

Poate ai racit.

| GabiiHaș a răspuns (pentru BellaKiოNana):

Eu stiu pe cineva care a racit de tot si nu-l mai durea nimic.
dar pe ala l-au pomenit din 6 in 6 saptamani.
stii de ce?

| BellaKiოNana a răspuns (pentru GabiiHaș):

K a murit big grin

| GabiiHaș a răspuns (pentru BellaKiოNana):

Da!

| Esial a răspuns:

Pot fi mai multe cauze:angina, nevralgie intercostala sau ceva probleme cu inima(plamanii din cate stiu, nu dor niciodata)cel mai bine e sa te prezinti la serviciul urgente daca te simti in pericol, ori daca nu, du-te la medicul de familie la consult.Nu te neglija.