| Deserth a întrebat:

Ma doare testiculele de la bicicleta, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci rost de un citycoco https://www.youtube.com/watch?v=0HeSkCW256w prinde 50 km/h tigania asta. Problema e ca nu rezista la apa

| darrio2007 a răspuns:

Unde ai gasit blecicletă cu ouă?

| Deserth explică (pentru darrio2007):

Nu glumesc, cand ma urc pe blecicleta, ma apasa 82 kg ale mele pe oua si simt ca imi ies ochii din orbite

| darrio2007 a răspuns (pentru Deserth):

Am si eu bicicleta si am 85 de kg dar le asez in asa fel ca sa nu le fac omleta. Ca mai am samanta in ele.

| anonimg a răspuns:

Pantalonii si lenjeria nu trebuiesc sa fie stramte, si nici prea largi.
Ai nevoie de o sa pentru bicicleta potrivita staturii tale; poti alege de aici: https://www.emag.ro/sa-bicicleta/c

| LoveSleep a răspuns:

Evident că ai sămânță în ele, darrio. E acolo de la 12 ani.

| Lioana a răspuns:

Sa înveți să fii coerent.

| Deserth explică (pentru Lioana):

Adica cum ii aia coerent?

| Lioana a răspuns (pentru Deserth):

Sa fii coerent inseamna sa te exprimi clar si corect astfel incat sa inteleaga oamenii ce vrei sa spui.
De ex. "Ma dor ouale din cauza scaunului de la bicicleta. Ce pot sa fac?"

| Deserth explică (pentru Lioana):

Eu mam grabit cand am scris, ma gandeam ca nu sunteti asa prosti incat sa nu intelegeti ce vreau sa spun

| darrio2007 a răspuns (pentru Deserth):

Adica sa inveti sa scrii.

| Lioana a răspuns (pentru Deserth):

Adica tu ești în regulă? Iar cei care nu-ti înțeleg limbajul haotic sunt prosti? Așa știi tu să-ți justifici greșelile de exprimare?

| JackR a răspuns:

Ai doua variante:
1. Mergi pe role sau pe trotineta.
2. Omleta (simpla sau cu sunca si branza). Sau, daca esti purist (repet, purist, nu puriu), frittata.

| Deserth explică (pentru JackR):

Pe role pic in nas si mil sparg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicletã = impotentã

| Alfred0703 a răspuns:

Ma doare ochiile cand vede asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| CharmingCryCake a răspuns:

. ia un paduden ca să pa durere