| aSqEvolionRo a întrebat:

Am o problema -.- Nu am chef de glume si de batjocurile voastre. De 3 zile ma dor testiculelesad. Cel stang s-a umflat sad. Ce pot sa fac.nu imi spuneti de doctor va rog. niste sfaturi va rog sad? Si cand merg trebuie sa merg cracanat pentru ca ma doare cand ating testiculele sad ce ar putea fi sad AJUTATI-MA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai chef de glume, du-te la doctor.Pe TPU nu te vindeci.Ai sa ramai impotent daca stai asa. Daca ai infectie si nu o tratezi la timp risti sa ramai fara mostenitori. Fara gluma.

| aSqEvolionRo explică (pentru darrio2007):

Frate eu nu vreau caterinca... v-am spus sa imi da-ti niste sfaturi ce as putea lua

| darrio2007 a răspuns (pentru aSqEvolionRo):

Incapatanat mai esti.Toti iti recomanda sa mergi la doctor ca nu este de joaca cu asa ceva dar tu, nu. Vrei sfat? Compresa rece la c.

| MiruD a răspuns:

Nu vrei sa auzi de doctor, dar toti apelam la el cand avem probleme de sanatate.
Asa ca fuga la doctor daca vrei sa mai ai vreun mostenitor pe viitor.

| AlexRv a răspuns:

Buna!

Probleme de genul asta nu se pot trata pe TPU. Ca vrei ca nu vrei, nu va trece de la sine mai ales dacă e o infecție sau o inflamatie, sau cine știe ce poate fi. Ai mare grija, nu vreau sa te sperii dar trebuie sa știi ca probleme netrate cu organele genitale pot duce la impotenta. Deci, trebuie sa mergi la medic. Nu poți aștepta ca asa ceva sa treacă asa prin magie, nu te juca cu focul. Multa bafta!

| Robertgavrilă8 a răspuns:

Ar trebui să dai laba