| silver19 a întrebat:

Ma doare toata partea stanga cand misc intentionat sau chiar si cand vorbesc cateodata... ce poate fi? am mai avut si inainte asa dar imi trecea repede si nu mai aveam probleme mult timp, acum am de vreo o saptamana si nu ma lasa de loc, am tras cumva curent? mentionez ca urechea nu pare sa ma doara decat ca le am putin inundate...help me va rog! happy vi s-a mai intamplat si voua asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ardei795 a răspuns:

E clar du-te la doctor