| TeoBizz a întrebat:

Mi-am facut sâmbătă doua gauri in urechea dreapta. Tipa de la salon mi-a zis sa ma dau cu un antibiotic ca sa nu mi se infecteze. Pana acum m-am dat de trei ori pe zi, dar de ieri a inceput sa ma doara urechea foarte tare. Ma gandeam ca poate este din cauza ca una din gauri este in partea de mai de jos, si acolo ma doare mai putin, iar cealalta este in partea mai de sus, si ma doare mai tare. Vi s-a intamplat si voua?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eeeeeeeee! Daca-ti faceai 10 gauri era altceva! Nu te mai durea. Sunt triburi neevoluate din Africa care au si mai multe gauri. Mai fa-ti cateva. Poate intri in Guiness Book.

| TeoBizz explică (pentru Salontanul):

Aveam nevoie de un raspuns care sa ma ajute, nu unul plin de mistourihappy. Pentru asta e facut TPU, pentru a cere ajutor. Get a lifestraight face.

| Salontanul a răspuns (pentru TeoBizz):

Iarta-ma! Cand vad persoane cu intelect liminar nu pot sa ma abtin.