| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Ma inteapa pe spate ceva doar intr-un loc. adica ma inteapa zici ca am o buba doar ca zona aia nu e nici macar rosie. din cand in cand ma inteapa mult mai tare. tin sa mentin ca ma inteapa PIELEA, nu inauntru. ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te duci la medicul dermatolog şi vezi despre ce e vorba.
Baftă!

| ana19anamaria_5941 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Ziceam ca poate pana merg la doctor, ca doar nu ma duc in momentul asta, sa primesc si eu un raspuns...