| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa îmi vindec viata adică sa ini schimb viata în bine cu ajutorul terapiei cognitiv -comportamentale?
Încă mai am speranța aceasta pentru ca Dumnezeu este mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Poti sa-ti schimbi viata in ce vrei tu cu o ambitie de fier! Nu ai nevoie de nici o terapie! Schimbarea incepe la tine imediat ce te trezesti, daca nu simti ca te poti schimba poti merge la orice terapeut ca vei da gres chiar daca la inceput va parea ca da rezultate, te vei plictisi de acea viata daca n-ai avut ambitia sa te schimbi de la inceput!