| CrazyGirl16 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? pe 12 august am avut cistita si a tinu cam 2 saptamani prin aproximatie iar luna asta pe 4-5 trebuia sa imi vina ciclul si nu a venit nici pana acum credeti ca e din cauza cistitei? si daca da cam cat o sa imi mai intarzie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Nu ai specificat cati ani ai,daca ai avut relatii sexuale,etc. Teoretic,de la cistita nu iti intarzie,dar trebuie tratata,sper ca ai facut-ohappyDereglarile de ciclu apar din diverse motive,de aceea e important sa stiu cati ani ai, daca esti la inceput este firesc sa nu-ti fie regulat, daca nu...si daca mereu iti e regulat e o problema. Daca ai avut relatii sexuale cumpara-ti un test de sarcina, pentru linistea ta.

1 răspuns:
| Amelia123 a răspuns:

Daca nu ai avut relati sexuale poate sa iti intarzie!