| Ancuta_2332 a întrebat:

Am o problema... Luna aceasta trebuia sa imi vina ciclul pe 10 - 11... dar suntem in 20 si inca nu mi-a venit. Contact sexual nu am mai avut de 6 saptamani straight face

Mentionez ca ultima data cand mi-a venit a fost pe la sfarsitul lunii si in acelasi timp am avut si cistita [sau cel putin asa cred ca se numea] laughing Se poate sa ma fi afectat asta cu ceva?

De ce nu mi-a venit pana acum?

3 răspunsuri:
| Ancuta_2332 explică:

Pai mi-am facut un test de la ultimul contact sexual si a iesit negativ... dar asta a fost acum 7 saptamani.

| BlackPearl_7457 a răspuns:

Nu ai luat medicamente? pentru ca si mie trebuia sa-mi vina in 12, si suntem in 20. dar eu am avut sinuzita si am luat medicamente. Poate ai luat si tu ceva nurofen sau mai stiu eu ce. Medicamentele ti-l intarzie.

| contpenibil a răspuns:

Depinde daca te-ai protejat sau nu. Chiar si asa, nu strica un test de sarcina pentru linistea ta. Cistita afecteaza si buna functionare a ovarelor, da. Du-te la ginecolog sau la medicul de familie. :d