| MateiDiAc a întrebat:

Ma puteti ajuta?
aud tropait in ureche cand stau pe loc.
RASPUNS RAPID PENTRU CA E URGENT!
va rog un remediu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prinde nasul cu degetele si sufla aer (gura inchisa) dupa cateva incercari trece

| Celcestietot a răspuns:

Mai bine te duci la orelist, nu te juca cu sanatatea ta.

| Daniel323 a răspuns:

Se aud bataile inimii.Din pacate nu exista remediu, cu toata stiinta sec 20.

| Zosima123 a răspuns:

Curent...

| PitR a răspuns:

Ai urechea infundata. Du-te la ORL la urgenta. Auzi pulsul tau.