| RosuAlex31 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste exercitii pentru spagat? De ceva timp incerc sa fac spagatul dar am foarte mult pana jos si nu stiu cum sa fac sa mai scad din distanta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Pai daca esti flexibil si esti facut pentru asa ceva poti daca ai tendoanele tari nu ai sa poti niciodata

| Cirstea_Marius_1978 a răspuns:

Nu e adevarat vei putea exersand!
unele exerciti le cauti pe youtobe