| BumtSii a întrebat:

Ma puteti ajuta? Va rog sa fim uniti. Este vorba despre surioara unui prieten : Haideți să fim un pic mai uniți pentru a salva viața unei fetite pe nume Maican Madalina Georgia in varsta de numai 9 ani care recent a fost diagnosticata cu "Proces Expansiv de Trunchi Cerebral cu Hemipareza Stanga Ataxica ", o boala extreme de severa si pentru care necesita tratament intro clinica din Istanbul. Orice donatie este de MARE AJUTOR!

Numai cu bunavointa dumneavostra, donatiile se pot face aici!

Ron : RO44MILB0000000003542639

Eur : RO05MILB0000000003542662

Usd : RO57MILB0000000003542696

ESTE CAT SE POATE DE REAL : http://www.facebook.com/DinInimaPentruUnSufletCurat? fref =ts
Mai sus gasiti toate informatiile. Si intrebarea e : Cum o mai pot ajuta? M-am gandit la Fundatia MereuAproape. Cazul a fost prezentat si de catre cei de la Acces Direct, Antena 1. Va rog, putem fi uniti si o putem ajuta? Da-ti mai departe link-ul. Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| byby54 a răspuns:

Frate sa dai pe un site de intrebari si sfaturi un astfel de anunt este deja exagerat...Ma doare inima dar totusi