| me_4173 a întrebat:

Ma rad subratlaughing de mult timp si acum am observat ca am niste bubite.Ca un fel de rana.Nu ma doare dar arata urat. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Asa se fac, posibil de la transpiratie. Daca au culoarea pielii si sunt ca niste alunite, nu ai de ce sa iti faci griji, apar la majoritatea oamenilor. Nu le rupe, poti face cancer de piele treptat. Daca te ingrijorezi din cauza lor si pentru a fi mai sigur, consulta medicul.

3 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Ar trebui dupa fiecare ras sa folosesti o crema calmanta sau o pudra antibacteriana.

| Bijou a răspuns:

Iti recomand Aloe First, un spray care contine aloe vera si multe plante medicinale http://forever-aloe-vera.eu/produs/494

| devilll a răspuns:

Eu ma dau cu spirt dupa fiecare ras