| Boocky a întrebat:

Ma simt foarte rau si practic nu rezist in timpul seminarilor la facultate. Ma sufoc in incapere aglomerata, ametesc, simt slabiciuni in membrele superioare si posterioare si imi vine greu sa respir. ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Ti s-a mai intamplat asta pana acum sau e prima data? Banuiesc ca nu esti primul an la facultate. Da-mi msj pe privat ca nu ma uit aici

| BRG a răspuns:

Claustrofobie

| andrei88u a răspuns:

Suferi de agorafobie. S-ar putea sa-ti treaca cu timpul. Daca nu consulta un psiholog care te va ajutawinking

| WeaponGirl a răspuns:

Rau de scoala laughing

| WeaponGirl a răspuns:

Sincer si eu ma simt rau in aglomeratie si spatii inchise, la seminarii ma pun tot timpul la geam ca sa am aerhee hee nu cred ca e nevoie de medic. urmeaza sfatul lui roscovanuwinking

| FesCuDungi a răspuns:

@yoandr33a: buna astalaughing

@Boocky: cred ca mai bine ai vorbi cu un medic! posibil sa ai o cadere de calciu! thinking cauta sa mananci fructe, legume, lactate, lucruri de unde poti "strange" vitamine pentru corpul tau! (pe.s.:du-te la un medic! mai bine sa previi decat sa tratezi!winking )

| Boocky explică:

Am multi ani de cand frecventez scl si ink nu am avut alergie de la ea. Nu cred ca e rau de sclbig grinbig grinbig grin dar vreau sa aflu dac are cineva simtome asemanatoare? fiindca nu am intalnit printre cunoscuti asa ceva si la medic abia in weekend sper sa reusesc vineri sa merg, dar vroiam sa stiu macar la ce sa ma gandesc pan ajung la medic