| xiuxiu a întrebat:

Mai am o intrebare importanta pentru mine big grin Cine imi spune ce as putea adauga la micul dejun in cerealele cu laptic in afara de nuca (aia mi s-a terminta).sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xXMarcelaXx a răspuns:

La cereale si lapte sau iaurt mai poti adauga alune, nuci si fructe proaspete sau uscate pentru mai multe fibre si vitamine. Poti sa mai adaugi o lingura de susan sau miere... poti incerca daca nu vrei sa mai manac lapte cu cereala: iaurt simplu pui in el fructe uscate sunt cereale cu fructe uscate si cu gem de car evrei tu de prefetat de prune sau cirese sau mai poti incerca iaurt simplu cu nuci si miere! Sper ca te-am ajutat!:

22 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Bine ca ai ramas cu " lapticul " - ala este de baza

| Patry908 a răspuns:

Fructe deshidratate, ciocolata, biscuiti? nu ca se inmoaie, nu prea ai celaughing

| seby4music a răspuns:

Asta mananci de arati asa bine?

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Deap tongue

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Atunci o sa mananc si eu happy

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

De ce? iti pare ca nu arati bine? big grin

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Sa nu uiti sa imi scrii care va fi rezultatul big grin ah da... cam peste 8-9 luni sa imi scrii laughing

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Scuze scuze nu am primit mail.si eram atent la un film.pai eu nu stiu daca arat bine sau nu.da vreau sa arat bine asa ca tinebig grin

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Nu rezist sa mananc o saptamana cereale laughing dar 8-9 luni...mie imi trebuie ceva mai mult big grin

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Mersi pentru apreciere... sa stii ca fiecare arata bine in felul sau, dar mai pot sa-ti dezvalui cateva secrete in domeniul asta big grin eu neavand ce face citesc tot ce este mai interesant pe net

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

laughing eu deja nu pot sa mai mananc altceva in afara de cereale

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Ti la silueta smug

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Euuuu? aha big grin

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Eu nu-mi fac probleme cu ingrasatu...mananc cat vreau si nu se pune pe mine big grin

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Eu as fi cea mai fericita daca as avea un astfel de metabolism laughing

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

Ma simt norocos big grin

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

Da da esti happy

| seby4music a răspuns (pentru xiuxiu):

De curiozitate.ce mai mananci in afara de cereale?

| xiuxiu explică (pentru seby4music):

De toate... mai putin dulce...

| PinkPanter a răspuns:

Bucati de ciocolata, miere, alune...
nu stiu...frisca? laughing

| alice014 a răspuns:

Scorţişoară, migdale...

| madii16 a răspuns:

Fructe deshidratate,biscuiti,fulgi de ciocolata, frisca, alune depinde de preferintehappy