| Dennys_5149 a întrebat:

Mai pot juca fotbal daca voi face operatie pentru ruptura de menisc?(am 15 ani) :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Myrcea22 a răspuns:

Da,eu asa zic.dar sa joci cu mare grija, fiind tanar osul de vindeca foarte repede, o perioada mai lunga de timp lasa fotbalul deoparte, ma refer sa te recuperezi, eu mi-am rupt mana de 2 orilaughing m-am operat si tot cad dar nu mai am probleme Bafta, funda?:*