| alezu a întrebat:

SAlut! am si eu o dilema si nu stiu ce sa fac! Sunt la fotbal de 10 ani si acum 2 luni am avut o accidentare cumplita!(ruptura de ligamente)am suferit o operatie si nu stiu daca o sa mai pot juca fotbal in continuare!/. Funda*!:X

2 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

Pai tu crezi ca exista solutii sau cum? Stai pana te refaci, doar nu te duci ca dobitocul sa joci imediat dupa operatie.Astepti cat zice doctorul, te faci bine si reiei antrenamentele.Pana atunci gasesteti alte ocupatii.

| alezu explică:

6luni trebuie sa stau!/.dar am intrebat dupa.