| Camelia56 a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana o sa moi vina ciclul, pana la sfarsitul lunii trebuie sa-mi vina. Aseara am vomat, dar si acum am stari de voma.
Sunt foarte speriata! Va rog, este ceva normal sau nu? Sau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Evelinmariaa a răspuns:

Daca nu ai facut sex, este in regula. Mai ales pe caldura asta, e normal sa mai ai stări de astea. Asa sunt si eu. Poate ai mâncat ceva aiurea. Dar daca ai facut sex si spui ca ai asemenea simptome ar fi mai bine sa iti iei un test de sarcina, pentru orice eventualitate