| inger02 a întrebat:

astept pareri de la fete.
la sfarsitul luni trebuie sa imi vina menstruatia. am dureri de spate si de sani. si stiu ca e normal sa a aceste stari si dureri. dar de cateva zile mie greata. insarcinata nu-s. dar mie greata. poti sa ai stari de greata pentru ca se apropie menstruatia?

4 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Probabil este de la mancare sau posibil sa ai caderi de calciu.

| inger02 explică:

Scuze de greseli. dau funda la raspunsuri bune si voturi

| Mysteriouss a răspuns:

Ai simptomele unei sarcini, te sfatuiesc sa mergi la medicwinking

| Sultana_4823 a răspuns:

Simptomele unei sarcini apar dupa 3 luni de sarcina. incearca sa mergi la un medic daca greata persista. oricum, insarcinata nu cred ca esti.