| Dragoselgwns a întrebat:

Maine am un concurs de gaming si vreau sa fiu pregatit psihic cum fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Dragul meu...sa inteleg ca vei participa la un concurs...este normal sa ai emotii...toti avem, indiferent de concurs! Cel mai bine este sa te plimbi, sa vorbesti cu prietenii despre acest eveniment... ei te vor incuraja. DE ASEMENI, TREBUIE SA TE CULCI DEVREME, CA MAINE SA FII IN FORMA SI SA DAI TOT POTI... Daca esti bine pregatit, n-ai motive sa-ti fie frica...in fond faci ceea ce-ti place si vei vedea ca vei castiga daca esti relaxat... tu gandeste-te doar la strategiile concursului...in rest...numai bine si BAFTA!

1 răspuns:
| dy a răspuns:

Sa te gandesti cat mai putin la concurs si sa te odihnesti bine inainte! Succes!