| Fifylici a întrebat:

Mult, mult succes celor care maine sustin proba de bac.
Acum vine si intrebarea:Aveti emotii? credeti ca sunteti suficienti de pregatit psihic si sufleteste?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pentru mine no problemo. cel putin la engleza am foarte mare incredere in mine, deci nu am de ce sa am emotii.si sunt foarte pregatit si din punct de vedere pshic si sufleteste si mintal si etc.multumeschappyde urarehappy

1 răspuns:
| rhadoo a răspuns:

Hmmmm...am dat la engleza si am luat B2 slava cerului...acum au mai ramas 3:romana, istorie si socio si sunt in plop-adica aproximativ, am inceput sa imi invat din opere dar ft putin