| VladMax a întrebat:

Maine la scoala o sa facem vaccin! Am inteles daca lesini nu ti-l mai face! Va rog nu ma luati peste picior sau sa imi spuneti du-te fal ca e bun sau chestii de genu'! Spuneti-mi cum sa ma prefac ca lesin ca sa nu imi faca vaccin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| christos1234 a răspuns:

Eu recomand sa nu il faci, este foarte rau.