| RaVuL a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cum pot sa fac sa imi curga putin sange din nas daca exista ceva tableta sa imi cumpar ca la scoala sa ma cer sa ma lase acasa

si nu ma luati cu chestii de genu zii la unu sa iti dea un pumn in frezawinking

9 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Tu gandesti? Macar stii cat de daunatoare sunt acele tablete? Se pare ca nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Eu am o problema cu sangerarile. Sunt foarte sensibila si imi curge foarte usor. Te sfatuiesc sa nu iei tablete pentru ca sunt foarte periculoase si nu are nici un rost pentru ca doar pentru atat nu te va trimite acasa. Cum a spus si LittleZu te va pune doar sa ridici mana opusa narii din care iti curge.
Spaer ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| thevampirediariesfever a răspuns:

Oameni disperati, nu va bateti capul degeaba...

| Dya_2611 a răspuns:

Bulionnnnn

| LittleZu a răspuns:

Nu am un raspuns la intrebarea ta, dar nu o sa te trimita acasahappy o sa te puna doar sa ridici mana opusa narii care sangereazalaughing

| NoGames a răspuns:

Da-ti singur un pumn big grin. Glumeam! Stai tu calm ca n-o sa te trimita acasa doar din cauza asta cel mult o sa te trimita la baie sa te speli si o sa trebuiasca sa mai stai si cu mana ridicata sau capul in sus sad.

| aanca_4384 a răspuns:

straight face

nu cred ca exista "ceva tableta" care sa aiba acest efect si chiar daca l-ar avea ar face parte din efectele secundare care AR PUTEA sa apara. si daca ti-ar curge sange din nas, normal ar fi sa te trimita la cabinetu' medical al scolii si sa te tina pana-ti trece, nu sa te lase sa mergi acasa.
si in magazinele pe care le vezi tu cu siguranta nu exista produse care sa-ti faca rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing chiar vroiam sa-ti spun cand am vazut intr ta, sa il rogi p unu sa iti dea un pumn un naslaughing

Deci nu stiu c altceva ai putea facethinking