| anonim_4396 a întrebat:

Mama a zis sa nu racesc la ovare. Dar eu sunt baiat, ce a insemnat chestia asta? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

raised eyebrows Pai, din moment ce esti baiat nu ai cum sa ai ovare, ci doar testicule, deci mai bine mama ta sa se fereasca sa nu raceasca la ovare.

7 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

A fost o gluma sau s-a referit la a nu raci la "oua"

| BRG a răspuns:

Poate ai părul lung și te a confundat cu sorta.

| tpuu a răspuns:

Poate a gresit laughing
adica cu siguranta a gresit laughing
daca nu sti,, intreab-o de ce a spus asta

| alphastreet a răspuns:

Se referea la ****

| Thanatos a răspuns:

E foarte simplu. Probabil a constatat ca esti cam lenes, preferi sa stai si sa nu faci nimic, asa ca a dat sfatul acela, legandu-l de faptul ca fetele care stau prea mult pe ceva rece pot sa capete ceva afectiuni la ovare. Ceva ca in reclama aia cu " mai incet sa nu te ia radarul"

| DarkBlood32 a răspuns:

Poate ai inteles gresit. Poate mama ta sa nu raceasca la ovare sau sora ta. Doar daca ai sora.
Ovarele sunt organele sexuale la fete.
Probabil..mama ta a vrut sa spuna sa nu racesti la oute. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Thanatos
Da, fac ce imi cere ea si fac teme toata ziua. Ma joc doar pe PC si merg afara ai vrea sa urc muntii.