| AnonimMareMareMare a întrebat:

Mama mea are dureri de spate ingrozitoare, parca de plamani si in acelasi timp o apasa ceva si in torace. Nu a facut febra, nu a mers decat la magazin si inapoi, nu a luat contact cu nimeni. Poate fi covid-19?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| L1m80 a răspuns:

Poate fi pneumonie. Sa mearga numaidecat la medic.
Pentru covid19 nici nu trebuie sa iei contact cu cineva. Se transmite foarte usor.