| anonim_4396 a întrebat:

Mereu cand mananc ou omleta imi vine sa vars, ma doare burta si am gaze. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Ai dereglata bila si este bine un timp sa nu mai mananci grasimi si prajeli.Mananca salate crude si fara dulciuri si sucuri din comert.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ai folosit oua vechi.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Omleta nu e tocmai o mancdare usoara, ai stomacul mai sensibil.

| madalinuk a răspuns:

Inseamna ca nu iti face bine la stomac..depinde de stomac si eu am la ceva alimente/preparatewinking :*