| biapia_8636 a întrebat:

Bunahappy am si eu o problema atunci cand mananc mi se umfla burta foarte rau si imi vine sa vars ca si cum nu as mai suporta mancarea in stomac nici pofta de mancare nu mai am stie cineva ce ar putea fi.ms

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate bagi mancare la greu, incearca sa mananci o farfurie de ciorba dupa masa sau jumatate de bol ciorba jumatate felul 2. Eu patesc ceva similar numai ca ma doare burta daca mananc 2 farfurii intregi si mananc mai putin asa imi mentin fizicul in stare buna pe langa asta.

| Gyuliano a răspuns:

Incearca sa mananci pana te saturi, nu pana simnti ca bubui.

| biapia_8636 explică:

Nu mananc foarte putin...chiar si de la un pahar de apa mi se umfla burta...