| legumicultura2005 a întrebat:

Merita sa cultivam singuri legumele?

https://sites.google.com/site/culturalegumelor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cine are casa la tara si solar, de ce nu? Din pacate eu sunt oraseanca get-beget.

| dydy1 a răspuns:

Nu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Se merita sa te apuci de legumicultura. Este, probabil, singura ramura a agriculturii care merita practicata in conditiile actuale. Pacat insa ca sprijinul pentru cei ce se ocupa de legumicultura nu exista decat la nivel declarativ. Daca vreti sa si demonstrez ca asa este cum am spus, va rog sa ma contactati, eventual pe e-mail ggv75@yahoo.com.