| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut anul trecut in vara o usoara pata pe pulpa stanga dupa ce am fost la mare. De atunci a tot ramas desi nu mai sunt bronzat. Ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi o urma de "arsura" ramasa de la soare sau o infectie localizata, ciuperca, imflamatia unui nod nervos etc.
Apeleaza la un medic dermatolog care te va consulta si te va trata corespunzator.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la dermatolog, poate fi un lentigo, leziune precanceroasa. Nu amana, se poate transforma in ceva mult mai grav.