| Lotte a întrebat:

Mi-a aparut de vreun an o chestioara mica pe fata.Arata ca un mic vas care s-a spart sub piele.Este tare inestetica si as vrea sa fac ceva sa dispara dar nu stiu ce...nu stiu nici macar de ce si cum a aparut...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E un vas spart sub piele. din cate stiu se poate scoate cu laserulthinking probabil ai avut un cos sau cv pe care l-ai zgandarit...sau ai tenul uscat...

| Arthur a răspuns:

big grindoamne stai linistita, nu e dureros... poate exista si alte solutiitonguecum a zis si Oliana mergi la un dermatologwinkingbafta

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Si eu am asa ceva pe fata sunt ca niste vase mici care s-au spart sub piele

| Lotte explică:

Oh Doamne, cu laseru'?! :d nu cred ca o sa fac asta...cred ca mai bine o sa imi dau cu o tona de fond de ten pana o sa ajung la dermatolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la dermatolog, iti va spune ce este si cum scapi de chestioara.